100 % hypotéka
Nebankovní hypotéky / 100 % hypotéka

Už několikrát jste slyšeli pojem hypotéka 100 % a rádi byste se o tomto typu úvěru dozvěděli více? Komu by se nelíbilo dostat sto procent ceny nemovitosti. To ale bohužel v dnešní době nelze (rok 2020). Tento typ hypotéky už na našem trhu nenaleznete.

Jak už jsme psali, hypotéku 100 % bohužel v dnešní době už u žádné banky ani nebankovní společnosti nenaleznete. Nikdo vám nemůže dát sto procent. Doporučením ČNB, se banky řídí a mohou poskytovat převážně hypotéky do 80% LTV, výjimečně a v omezené míře hypotéky do 90% odhadu nemovitosti.

Pokud je však žadatel bonitní a má dobrý příjem, dá se získat mimo sjednanou hypotéku i nezajištěný úvěr.

Co 100% hypotéka znamená? I když se jedná o produkt z dob minulých, pojďme si přesto vysvětlit jeho význam. Jednoduše řečeno, jedná se o typ úvěru, u kterého nemá klient žádné vlastní finanční prostředky. Abyste si v minulosti pořídili nemovitost, nemuseli jste mít vůbec žádné peníze.

I přesto, že jsou stoprocentní hypotéky již utopií, nemusíte zoufat!

Peníze z úvěrů ale nemusíte využít jen a pouze na pořízení nového bydlení. Pokud nemovitost vlastníte můžete peníze využít v podstatě na cokoliv od pořízení nového auta, přes splacení dluhů až po zahraniční dovolenou. Fantazii se meze nekladou.

Spěcháte na peníze a v bance máte problém úvěr získat.

Nebankovní společnosti se vás nebudou ptát na to, na co chcete finanční prostředky využít. Tolerance záznamů v registru je běžnou praxí.

Potřebujete rychle peníze?

Ano, peníze můžete mít na svém účtu už do několika dnů od podpisu smlouvy. V konkrétních případech umíme vyřídit peníze i za 24 hodin!

Získání nabídky vám zabere jen několik minut a co víc, nemusíte nikam chodit. Vše si zařídíte z pohodlí svého vlastního domova prostřednictvím online formuláře.

Vše zařídíme za vás! A to se rozhodně vyplatí.

Stoprocentní hypotéky sice již neexistují, ale nebankovní hypotéky půjčky jsou tu stále pro vás. Neváhejte a kontaktujte nás.[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right