Americká hypotéka kalkulačka
Nebankovní hypotéky / Americká hypotéka kalkulačka

V dnešní době jsme zvyklí si všechno dokonale propočítat. Proč si tedy nespočítat i výši měsíčních splátek hypotéky? Pomocí jednoduché kalkulačky je to opravdu hračka!

Jak už sám název, americká hypotéka kalkulačka, napovídá, jedná se o kalkulačku, která počítá výši měsíčních splátek hypotéky. Jediné, co musíte zadat, je výše hypotéky a doba splácení. Získaná částka bude právě výše měsíčních splátek.

Pojďme se společně podívat na hlavní rozdíly mezi bankovní a nebankovní kalkulačkou. Obě naleznete na hlavní straně našeho webu. Výpočet je pouze orientační. Jak už jsme psali výše, u nebankovní společnosti stačí zadat dva údaje, a to částku, kterou chcete půjčit, a dobu splácení, bankovní kalkulačka se ptá na mnoho dalších údajů, jako jsou například měsíční příjmy, nebo výše úvěrů, které doposud splácíte, věk žadatelů, počet dětí, účel úvěru a podobně.

Proto Vám přesnou kalkulaci Vám rádi připravíme na míru. Zabere to pár minut.

Teď se ale pojďme podívat na to, co to vlastně nebankovní hypotéka je. Jedná se o hypotéku, o kterou nežádáte v bance, ale u nebankovní společnosti. Oproti bance vás ale u nebankovní společnosti čeká celá řada výhod.

Pro nebankovní hypotéku nikam nemusíte. Zařídíte si ji jednoduše z pohodlí vlastního domova pomocí online formuláře. Po jeho odeslání pracovník vypracuje návrh, který s vámi probere. Pokud jej schválíte, vysvětlí vám, jaké dokumenty budou potřeba pro schválení půjčky.

Peníze můžete mít na svém účtu do několika dnů od podpisu smlouvy. A to je další skvělá výhoda!

U banky čekáte na schválení hypotéky několik dnů. Mnohdy i týdnů, u nebankovní společnosti je to opravdu nesrovnatelně rychlejší.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na výši příjmů a zápisy v registrech dlužníků. Pro banku jsou tyto dva údaje velmi podstatné a na jejich základě ihned hypotéku zamítnou. Nebankovní společnost se k vám ale zády neotočí ani v případě nižších příjmů nebo v případě záznamů v registrech.

A to se vyplatí, nemyslíte?

Vypočítejte si pomocí jednoduché hypoteční kalkulačky výši svých měsíčních splátek. Věřte, že nic není jednodušší.[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right