Americká nebankovní hypotéka
Nebankovní hypotéky / Americká nebankovní hypotéka

Sníte o novém bydlení, o dovolené u moře, nebo o nových spotřebičích do své domácnosti? Nemáte finanční prostředky na realizaci svých přání a přemýšlíte, na koho se obrátit?

Tím pravým řešením pro vás je americká nebankovní hypotéka a americká hypotéka bez registru! Prostřednictvím americké hypotéky získáte finance pro uskutečnění svých snů.

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kdy si potřebuje půjčit peníze. První, kam se vypravíme jsou banky. Každá banka má ale jasně daná pravidla, kterými se musí, při poskytování úvěru, řídit. V první řadě musí prověřit registr dlužníků a bonitu svého klienta. Pokud se ale bance něco nezdá, okamžitě půjčku zamítne a vy se tak ocitnete v situaci, kdy nevíte, co dělat dál a na koho se obrátit.

V takovém případě jsou tu pro vás nebankovní společnosti, které jsou schopny svými podmínkami velmi dobře konkurovat bankám.

Nebankovní společnosti vám nabídnou mnoho výhod!

Zásadní výhodou je v prvé řadě to, že nemusíte dokládat výši příjmů, pokud se jedná o podnikatelský úvěr.

Další, neméně důležitou výhodou, je, že nebankovní společnosti tolerují záznamy v registrech, kvůli kterým by vás v bance odmítli.

Ale tím nekončíme! Neradi chodíte do banky a frustrují vás, často zbytečné, otázky bankovních úředníků? U nás nikam chodit nemusíte!

Nebankovní americké hypotéky si vyřídíte jednoduše z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře. Ten vyplníte, odešlete a na jeho základě se vám ozve pracovník, který vám navrhne všechny dostupné možnosti. Společně pak vyberete to nejlepší řešení právě pro vás.

Další výhodou je rychlost. U nás máte peníze na svém účtu do několika dnů od kontaktu s našim pracovníkem. A bez zbytečných otázek!

Nezajímá nás, na co peníze použijete, to je jen vaše věc!

Zaujaly vás naše americké hypotéky nebankovní? Pokud ano, neváhejte a kontaktujte nás. Pamatujte, jsme tu vždy pro vás![]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right