Dlouhodobý úvěr
Nebankovní hypotéky / Dlouhodobý úvěr

Dlouhodobý úvěr

Plánujete investici, na kterou nemáte prostředky? Potřebujete pomoci nejen s jejím zajištěním, ale také poradit s tím, kolik a za jakých podmínek si půjčit? Neváhejte a obraťte se na naši společnost, protože právě my Vám poskytneme podnikatelský dlouhodobý úvěr za nejlepších podmínek, vždy bezpečně, a navíc velmi rychle. Naši půjčku získáte až na dobu třiceti let.  Pevná úroková sazba je pro nás samozřejmostí, ale to, co je pro Vás nejdůležitější je její výše, která se pohybuje již od 7% – 12% p.a. (ročně). Rozhodující je pro nás výše Vaší půjčky.

Dlouhodobý úvěr – vysvětlení

Dlouhodobý úvěr mohou poskytovat banky nebo nebankovní instituce, přičemž se zpravidla jedná o úvěr, který klient splácí několik let. Nejčastěji uváděným obdobím jsou 4 roky a více. Ze zmíněného vyplývá, že častým dlouhodobým úvěrem je úvěr hypoteční. Dále do této kategorie spadají úvěry podnikatelské, kdy si klient půjčuje nemalé prostředky na založení či podporu svého podnikání. Naše společnost navíc umí poskytnout podnikatelský dlouhodobý úvěr neúčelově, což pro Vás znamená obrovskou výhodu. Kdo by si totiž nepřál úvěr, při kterém nemusí dokládat, na co bude prostředky používat?

Druhy dlouhodobých úvěrů

 • Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr patří mezi nejčastější úvěry, které mohou využívat všichni lidé. Z jeho podstaty vyplývá, že jde o úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Tento úvěr může být využit k:

 • Nákupu nemovitosti
 • Zajištění bydlení
 • Pronájmu bytu či nemovitosti

V České republice je méně často využíván princip tzv. americké hypotéky, tedy poskytnutí nemovitosti jako záruky za neúčelovou půjčku. V celosvětovém měřítku však vidíme, že tento způsob poskytnutí finančních prostředků mnoho klientů využívá.

Možnosti splácení hypotéky:

 • Anuitní splátky

Výše splátky se v čase při shodě úrokové míry nemění. Mění se pouze poměr mezi splátkou úroku a jistinou. Pro klienta je tento způsob splácení velmi výhodný především proto, že si klient může nastavit svůj finanční rozpočet tak, aby byl vždy schopen uhradit přesně stanovenou částku.

 • Degresivní splátky

Degresivní splátky reflektují přání klienta, který může např. zvolit na počátku splácení dlouhodobého úvěru vyšší splátky, a to až dvojnásobné oproti anuitním splátkám, logicky se zákazníkovi ke konci splácení snižují částky k zaplacení, čímž se zvyšují prostředku využitelné pro jeho vlastní potřebu.

 • Progresivní splátky

progresivních splátek si v počátku klient s bankou či nebankovní institucí domluví výši půjčky, která se v průběhu splácení (zpravidla po jednom roce) zvyšuje o přesně stanovený koeficient. Tento koeficient je domluven při podpisu smlouvy a klient je s ním seznámen tak, aby se zabránilo problémům s neplacením jednotlivých zvyšujících se splátek.

 • Úvěry splácené nepravidelnou částkou

Velmi zajímavá varianta, která však u klientů předpokládá vyšší míru zodpovědnosti. Klient si zvolí výši jednotlivých splátek, které v průběhu splácení může libovolně měnit. Zásadní je doba splácení, a tedy i počet splátek. Každý dlužník by v tomto případě měl zvažovat své možnosti a splátky rozvrhnout tak, aby neohrozily jeho investici např. do bydlení.

Ať si budete chtít dohodnout úvěr s anuitní nebo jinou splátkou, tak se v ČR budete muset obrátit na banky nebo nebankovní instituce. Velmi časté je pak zprostředkování úvěru makléřem nebo finančním poradcem, kteří by Vás měli vždy informovat o tom, že úvěr je určen fyzickým i právnickým osobám, ale vždy jej zajistíte zástavním právem k nemovitosti. Nejčastěji klienti jako zástavu využívají financovanou nemovitost, ale je možno zastavit i jiný objekt.

 • Podnikatelský úvěr

Vedle hypotečních dlouhodobých úvěrů banky i nebankovní instituce nabízejí také úvěry pro podnikatele. Tyto úvěry v sobě přinášení základní pravidla, která nelze opomenout:

 • Přidělené IČ
 • Získané oprávnění podnikat v ČR

Bez zmíněných podmínek člověk na podnikatelský úvěr nedosáhne. Pokud však podmínky splní, pak může žádat o úvěry investiční a provozní.

 • Investiční úvěr – účelem tohoto úvěru je rozšíření podnikání. Pro podnikatele to znamená možnost nakoupit stroje a technologie nebo výstavbu či rekonstrukci nemovitosti. Tyto úvěry disponují delší úrokovou sazbou, nejčastěji od patnácti do třiceti let, navíc je jejich úroková sazba velmi nízká.
 • Provozní úvěr – umožní Vám předfinancovat např. potřebný materiál či zboží k prodeji nebo samotný provoz výroby. Jeho výhodou je neúčelovost, která se projevuje především v tom, že po Vás banky nechtějí znát účel půjčky a často ani nevyžadují ručení majetkem.

Specialitou podnikatelských půjček může být úvěr se zárukou Evropského investičního fondu (EIF), který je určen malým a středním podnikům, ve kterých pracuje maximálně 250 zaměstnanců, a které disponují ročním obratem do 1,3 miliardy korun. Tyto firmy mohou využít úvěr se zárukou EIF. Výše tohoto úvěru není pevná a banky či nebankovní instituce ji stanovují samostatně.

 • Spotřebitelské úvěry

Do kategorie dlouhodobých úvěrů můžeme zařadit i ty spotřebitelské s delší dobou splácení. Tento typ úvěrů řadíme ke skupině úvěrů určených jednotlivcům a nepodnikatelům, zde je potřeba prokázat bonitu žadatele. Jejich výše bývá stanovena dohodou mezi bankou a klientem a doba splácení může dosahovat i více než pěti let, tedy parametru dlouhodobého úvěru. U spotřebitelských úvěrů bývá často stanovena vyšší úroková sazba než u klasických hypoték se zástavou nemovitosti.

Poskytneme Vám dlouhodobý úvěr pro podnikatele?

Teorii máme za sebou a věříme, že jsme Vás přesvědčili, že právě dlouhodobý úvěr je pro Vás tou správnou volbou. Pokud ano, pak věřte, že existují pravidla pro poskytnutí dlouhodobého úvěru, která dodržujeme, a právě Vy na ně dosahujete. Vždy po potencionálním klientovi budeme chtít základní informace, které nám pomohou zjistit jeho solventnost, dále kredibilitu, tedy schopnost dostát závazkům a splácet úvěr. Toto souhrnně nazýváme bonita klienta, která určuje mj. i výši úrokové sazby. Platí zde nepřímá úměrnost, tedy čím vyšší bonitu klient prokáže, tím nižší (lepší) úrokovou sazbu získá.

U nás je vše nej

Dlouhodobý podnikatelský nebankovní úvěr, který Vám poskytne naše společnost je prostě úžasný. Potrpíme si na zajištění bezpečnosti našeho klienta a také rychlost vyřízení úvěru. Dlouhodobou půjčku poskytujeme na dobu třiceti let, což pro Vás znamená maximálně 360 měsíčních splátek. Protože Váš klid je pro nás zásadní, tak naše dlouhodobé úvěry jsou opatřeny pevnou úrokovou sazbou, kterou stanovujeme dle bonity klienta od 7 do 12% p.a. Veškeré zmíněné parametry poskytnutí dlouhodobého úvěru naší společností jsou pro Vás naše potencionální klienty úžasnou možností, jak získat potřebné finanční prostředky na bydlení nebo realizaci podnikatelských záměrů.

U dlouhodobých úvěrů preferujeme anuitní měsíční splátky, které s klienty domlouváme prakticky vždy. Pro Vás to znamená to, že po celou dobu splácení budete naší společnosti vracet stejnou částku. Měnit se může pouze její poměr, což pro Vás není příliš podstatné, protože každý měsíc budete splácet jak úrok, tak jistinu. A protože Vám důvěřujeme a chceme Vám být blíž, tak nabízíme možnost předčasného splacení úvěru, a to zcela bezúročně.

Kdy uvažovat o dlouhodobém úvěru?

Asi jste již mnohokrát došli k myšlence, že byste si chtěli půjčit. Ale chyběla Vám odpověď na otázku: „Kdy je nejlépe zvolit dlouhodobou půjčku?“ Naše společnost Vám umí odpovědět a vždy bude respektovat Vaší situaci. Pojďme se společně podívat na patero, které byste měli naplnit, aby bylo Vaší žádosti o dlouhodobou půjčku vyhověno.

 • Pravidelnost Vašich měsíčních příjmů – bez nich opravdu nejde uvažovat o dlouhodobé půjčce, musíte pochopit, že zodpovědnost a závazek je obrovský. Právě proto budeme vyžadovat přehled Vašich příjmů a výdajů tak, abychom Vám co nejlépe poradili s výší dlouhodobého úvěru.
 • Potřebujete-li okamžitý přístup k poskytnutým financím – zajistíme Vám finance ihned. Pokud splníte všechna námi stanovená pravidla, pak Vám finanční prostředky poskytneme bez zbytečných průtahů.
 • Požadujete-li okamžité vyřízení úvěru – ano, rychlost je pro nás zásadní, tedy pokud potřebujete prostředky hned, pak se na nás obraťte, jsme ti praví, protože u nás rozhoduje právě Vaše spokojenost a chápeme, že investice na Vás čekat nebude.
 • Hledáte-li nebankovní úvěr s možností předčasného splacení.
 • Vlastníte-li nemovitost, která poslouží k zajištění úvěru.

Co budeme zjišťovat a posuzovat?

Pro poskytnutí dlouhodobého úvěru podnikatelského je důležitá Vaše bonita, což znamená, že budeme zkoumat Vaši celkovou finanční situaci. Tento krok musíte podstoupit, protože pro Vás může znamenat velké výhody, a to především ve výši úrokové sazby. Bonita nám pomůže zjistit Vaši solventnost a kredibilitu – (viz výše), ty nám pomohou odhadnout Vaši schopnost splácet poskytnutý úvěr.

U naší společnosti není třeba strachu, jsme velmi solidní a féroví. Navíc je pro nás klient tím, jehož přání se snažíme vždy vyplnit. Pokud potřebujete uzavřít dlouhodobý úvěr, pak jsme pro Vás jasnou volbou, protože náš servis a podmínky jsou nejlepší. Neváhejte a přijďte se poradit, máme pro Vás připraveny finanční prostředky, se kterými pro Vás nebude překážkou pořízení bytu nebo započetí výdělečného podnikání.Jak vám tento úvěr pomůže?

 • Je rychlý a bezpečný.
 • Dlouhodobou půjčku Vám můžeme poskytnout až na dobu 30 let/až 360 měsíčních splátek.
 • Pevná zápůjční úroková sazba v rozmezí 7%-12% p.a.
 • Každou měsíční splátkou splácíte úrok i jistinu.
 • Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bezúročně.
 • Splácí se v měsíčních anuitních splátkách – výše anuitní splátky je po celou dobu splácení stejná, mění se pouze poměr umoření.

Rozhodli jste se pro úvěr?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám tento úvěr pomůže?

 • Každou měsíční splátkou splácíte úrok i jistinu.
 • Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit, a to bezúročně.
 • Splácí se v měsíčních anuitních splátkách – výše anuitní splátky je po celou dobu splácení stejná, mění se pouze poměr umoření jistiny a úroku.
[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right