Hypotéka bez dokládání příjmů
Nebankovní hypotéky / Hypotéka bez dokládání příjmů

Jedná se o podnikatelský úvěr. Pokud jste podnikatel, nebo s podnikáním začít chcete můžete využít hypotéku bez dokládání příjmů. Potřebujete překlenout období, než Vám budou proplaceny faktury, chcete rozšířit podnikání? Důvodů k žádosti může být mnoho.

V takové situaci vás asi nejprve napadne dojít do banky a požádat o úvěr. Co ale dělat, když vás v bance odmítnou z důvodu nízkých příjmů, nebo záznamů v registrech? Zkuste požádat o hypotéku bez dokládání příjmů nebankovní společnost.

Banky mají přesně nastavená pravidla, podle kterých se musí řídit. Po svých klientech žádají desítky dokumentů, na jejichž základě vyhodnotí jejich situaci. Pokud se jim ale něco nelíbí, například nízké příjmy nebo zápis v registru dlužníků, půjčku zamítnou.

Nezajímá je, že by ji klient byl schopen jednoduše a bez problémů splácet. V takové situaci jsou tu nebankovní společnosti, které takové klienty zachraňují.

Nebankovní hypotéky jsou vhodné pro všechny. Peníze z nich můžete použít na cokoliv, větší část by měl sloužit k financování podnikatelských potřeb. Není problém použití na splacení dluhů, exekucí.

Nabízíme financování od 4.9% p.a. u firemních úvěrů, klasické hypotéky bez dokládání příjmů od 9.9% p.a.!

A to vše bez zbytečných otázek bankovních úředníků! Hypotéku si totiž sjednáte jednoduše prostřednictvím online formuláře. Po jeho odeslání vás kontaktuje pracovník s návrhem, po jehož schválení a po podpisu smlouvy můžete mít peníze do několika dnů na svém účtu.

Ano, rychlost je mnohdy rozhodující. Zejména pak u klientů, kteří potřebují finanční prostředky co nejrychleji.

Nevíte, jakou nebankovní společnost zvolit? Na trhu se pohybuje celá řada společností, jejichž podmínky nejsou příliš výhodné. Před finálním rozhodnutím si proto prověřte veškeré podmínky to znamená nejen výhody, ale i nevýhody, případné sankce, které daná nebankovní společnost nabízí, abyste nenaletěli podvodníkům.

Nejde jen o to, že by po Vás chtěl někdo poplatky předem (na to nikdy nereagujte)! V soukromém sektoru firmy nabízí půjčky, kdy stačí zaplatit o den později a úroková sazba úvěru se rapidně zvýší.

Standartní je také zesplatnění úvěru po jedné nezaplacené splátce. Vše záleží na konkrétním poskytovateli, nicméně Vám obvykle mohou dopočítat i budoucí část nesplacených úroků. Dlužná částka, tak může být velmi vysoká.

Obraťte se na Nás, provedeme Vás bezpečně nebankovním sektorem a upozorníme na všechna úskalí.

Chcete mít peníze okamžitě na svém účtu? Neváhejte a kontaktujte nás![]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right