Hypotéka na pozemek
Nebankovní hypotéky / Hypotéka na pozemek

Rádi byste si postavili vlastní rodinný domek, ale chybí vám finanční prostředky na pořízení pozemku? Těšíte se, jak poprvé kopnete do země? Získat hypotéku na pozemek není v dnešní době vůbec jednoduché. Banka po vás bude požadovat celou řadu dokumentů, na jejichž základě vyhodnotí, zda půjčku můžete dostat či nikoliv. Co ale dělat v případě, když vás banka odmítne? Už jste slyšeli o nebankovních půjčkách? Že ne? Tak čtěte dál.

Co je nebankovní půjčka? Jak už sám název napovídá, jedná se o finanční prostředky, které vám neposkytne banka, ale nebankovní společnost. Proč ale zvolit nebankovní půjčku? Kvůli jejím výhodám! A že jich není málo. Ale o tom se můžete přesvědčit sami.

Jste zapsáni v registru dlužníků nebo máte nízké příjmy? Banka se k vám bohužel otočí zády! Nebankovní společnost ale záznamy v registrech toleruje a nevadí jí mnohdy ani nízké příjmy.

Nečekají vás nepříjemné otázky! A dokonce ani dlouhá cesta do banky. Půjčku u nebankovní společnosti si zřídíte jednoduše, rychle a z pohodlí vlastního domova.

Stačí, když vyplníte online dotazník, odešlete a na jeho základě vás kontaktuje zaměstnanec. Ten vám nejen vše vysvětlí, ale také vše zařídí za vás! V tuto chvíli vás bude od získání peněz dělit jen malý krůček.

Potřebujete finanční prostředky co nejrychleji? Pak i v tomto případě je nebankovní půjčka výhodnější. Zatímco v bance na schválení úvěru čekáte i několik dlouhých týdnů až měsíců, u nebankovní společnosti můžete mít peníze na svém účtu už do několika dnů. A to se rozhodně vyplatí!

Zařiďte si vlastní bydlení a netrapte se v pronajatém bytě. Stačí se obrátit na tu pravou nebankovní společnost a váš sen se může stát skutečností.

Zaujala vás nebankovní hypotéka? Neváhejte a kontaktujte nás! S ochotou vám vše vysvětlíme a společně nalezneme to nejlepší řešení vaší situace. Proměňte svůj sen o vlastním rodinném domě ve skutečnost![]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right