Hypotéka na pozemek
Nebankovní hypotéky / Hypotéka na pozemek
Hypotéka na pozemek

Rádi byste si postavili vlastní rodinný domek, ale chybí vám finanční prostředky na pořízení pozemku? Těšíte se, jak poprvé kopnete do země? Získat hypotéku na pozemek není v dnešní době vůbec jednoduché. Banka po vás bude požadovat celou řadu dokumentů, na jejichž základě vyhodnotí, zda půjčku můžete dostat či nikoliv. Co ale dělat v případě, když vás banka odmítne? Už jste slyšeli o nebankovních půjčkách? Že ne? Tak čtěte dál.

Co je nebankovní půjčka? Jak už sám název napovídá, jedná se o finanční prostředky, které vám neposkytne banka, ale nebankovní společnost. Proč ale zvolit nebankovní půjčku? Kvůli jejím výhodám! A že jich není málo. Ale o tom se můžete přesvědčit sami.

Jste zapsáni v registru dlužníků nebo máte nízké příjmy? Banka se k vám bohužel otočí zády! Nebankovní společnost ale záznamy v registrech toleruje a nevadí jí mnohdy ani nízké příjmy.

Nečekají vás nepříjemné otázky! A dokonce ani dlouhá cesta do banky. Půjčku u nebankovní společnosti si zřídíte jednoduše, rychle a z pohodlí vlastního domova.

Stačí, když vyplníte online dotazník, odešlete a na jeho základě vás kontaktuje zaměstnanec. Ten vám nejen vše vysvětlí, ale také vše zařídí za vás! V tuto chvíli vás bude od získání peněz dělit jen malý krůček.

Potřebujete finanční prostředky co nejrychleji? Pak i v tomto případě je nebankovní půjčka výhodnější. Zatímco v bance na schválení úvěru čekáte i několik dlouhých týdnů až měsíců, u nebankovní společnosti můžete mít peníze na svém účtu už do několika dnů. A to se rozhodně vyplatí!

Zařiďte si vlastní bydlení a netrapte se v pronajatém bytě. Stačí se obrátit na tu pravou nebankovní společnost a váš sen se může stát skutečností.

Zaujala vás nebankovní hypotéka? Neváhejte a kontaktujte nás! S ochotou vám vše vysvětlíme a společně nalezneme to nejlepší řešení vaší situace. Proměňte svůj sen o vlastním rodinném domě ve skutečnost![]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right