Individuální úvěr
Nebankovní hypotéky / Individuální úvěr

Individuální úvěr

Zprostředkujeme Vám spotřebitelský úvěr. Ve Vašem životě nastala situace, kterou je třeba okamžitě řešit. Bohužel Vám chybí finanční prostředky a nemáte čas na zařizování úvěru v bance, nebo dokonce máte problém, že Vám banky upírají nárok na jeho poskytnutí? Pak je tento úvěr nejlepší možností. Pravidla pro jeho získání Vám umožní dostat prostředky nejen rychle, ale především bez zdlouhavého dokazování účelu půjčky, můžete ho použít nejen na bydlení. Pojďte se spolu s námi podívat, co můžete udělat pro zisk individuálního úvěru a co Vám nabízí naše společnost.

Zařazení individuálního úvěru

Individuální úvěr je druhem spotřebitelského úvěru, přičemž jej řadíme do skupiny úvěrů dle účelovosti. Synonymem, které je často pro tento úvěr používáno, je neúčelový. Význam tohoto slova je velmi prostý, úvěr Vám bude poskytnut na cokoli, co si pomyslíte a věřitele to vlastně vůbec nebude zajímat. Do této skupiny spotřebitelských úvěrů dále patří úvěry účelové, které jsou téměř pravým opakem individuálních úvěrů. Zařazení individuálního úvěru nám mj. určuje i parametry jeho poskytnutí a případně klady a úskalí, na která bychom měli brát zřetel. I o tom Vás budeme dále informovat.

Co je to úvěr označovaný jako individuální?

Tento úvěr je báječnou možností, jak získat finance rychle, a především bez uvedení účelu jejich využití, také proto občas používáme i označení bezúčelný úvěr. Toto je pro klienta velmi zajímavé hned z několika důvodů. Jako první zmiňme možnost použít finance na cokoliv, co si jen představíte. Další výhodou je, že banku v průběhu čerpání úvěru nebude zajímat to, kam peníze investujete, znamená to, že vy sami můžete měnit své plány na využití peněz, aniž byste museli banku informovat. V neposlední řadě budou prostředky převedeny na Váš účet ve velmi krátké době.

Kdy a proč zvolit tento druh úvěru?

Úvěr individuální volí lidé, kteří:

 • Nechtějí nebo nemohou splácet vysoké měsíční splátky
 • Hledají kompromis mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou
 • Potřebují rychle a bezúčelně získat finanční prostředky
 • Nemají možnost nebo nárok získat úvěr u banky
 • Mohou mít k zajištění úvěru nemovitost

Patříte právě do této skupiny lidí, pak neváhejte a přijďte nás požádat o tento úvěr, který Vám přinese Vámi vytoužené a potřebné finanční prostředky na nefungující pračku, ledničku, zastaralý a nemoderní nábytek nebo dokonce úžasnou dovolenou u moře. O účel využití zapůjčených prostředků se poskytovatel zajímat nebude. Zmíněné výhody zpřístupňují tuto individuální půjčku prakticky všem lidem, kteří se potřebují rychle dostat k finanční hotovosti a dostatečný příjem pro její splácení.

Úskalí individuálních úvěrů

Individuální úvěry nemusí být vždy výhodné. Stále se můžete setkat s mnoha problémy, přestože se všichni poskytovatelé musí řídit platnou novelou zákona z 1. 12. 2016. Mezi nejčastější úskalí, se kterými se u našich poskytovatelů sice nesetkáte, ale u jiných bývají běžné, řadíme:

 • Netransparentní podmínky sjednávaného individuálního úvěru
 • Stanovení měsíčních poplatků za vedení úvěru ve smlouvě
 • Nutnost zaplacení poplatku za vyřízení úvěru, kterou zaplatíte ještě před sjednáním smlouvy
 • Malá nebo žádná komunikace ze strany poskytovatele úvěru

Zmíněná úskalí byste neměli brát na lehkou váhu, protože nejdůležitější pro Vás, kteří o úvěr žádáte, bude právě správné fungování Vašeho vztahu s věřitelem. Tomu byste měli naslouchat, protože jeho povinností je poskytnout Vám pouze takové individuální úvěry, které budete schopni bez problémů splatit. To ovšem neznamená, že v případě nesplacení za Vás věřitel přebere zodpovědnost. Ta bude po podpisu smlouvy vždy na Vás.

Jak to funguje?

Úvěry individuálně fungují velmi jednoduše, jde totiž o úvěr se splatností do jednoho roku. Slovíčko individuální vypovídá o nastavení měsíčních splátek, které reflektují Vaše potřeby a umožní Vám splácet pouze část úroku. Tímto nastavením dosáhnete na nejnižší měsíční výdaje, které nezatíží rodinný rozpočet. Zbylá část úroku bude přičtena k vypůjčené částce, kterou splatíte nejpozději do 1 roku od poskytnutí individuálního úvěru. Podobně jako u dlouhodobých úvěrů máte možnost předčasného splacení, kdy zaplatíte pouze vypůjčenou částku a doplatíte pouze část úroků do doby splacení.

Zásadní je smlouva

Aby vše skvěle zafungovalo, je třeba sestavit správnou a kvalitní smlouvu, která je ušita na míru právě Vám, kteří si chcete půjčit, ale zároveň v sobě zahrnuje i potřeby věřitele. Jaké nároky a parametry by tedy smlouva měla obsahovat?

 • Smlouva by měla být označena slovy Individuální úvěr
 • V úvodu by měly být spolu s identifikačními údaji zmíněny kontaktní údaje smluvních stran, a to především:
  • Doručovací adresa
  • Telefonní číslo
  • E-mailová adresa
 • V jednom z bodů smlouvy musí být uvedena výše individuálního úvěru a popsány podmínky jeho čerpání
 • Důležitá je i hodnota zápůjční úrokové sazby a výše RPSN
 • Zapomenout nesmíme ani na informace o právu na odstoupení od smlouvy, o předčasném splacení či jiných smluvních závazcích. Doporučujeme si tyto informace velmi dobře přečíst, protože právě tady bývají časté „chytáky“
 • Ve smlouvě bude vždy zmíněna i možnost mimosoudního řešení individuálních úvěrů, které zajistí finanční arbitr, navíc bude označen příslušný orgán státního dohledu. Toho se nelekejte.

Právě náročnost a administrativa spojená s uzavřením smlouvy k individuálnímu úvěru opravňuje poskytovatele zpoplatnit tuto službu, a to až do výše okolo 1% z půjčované částky. Naši investoři Vám připraví smlouvu k individuálnímu úvěru na míru a předloží Vám ji bez zbytečných a nejapných dodatků a textů pod čarou psaných malými písmenky, v nichž bývá často ukryta nějaká nekalost.

Co Vám přináší spotřebitelský úvěr zprostředkovaný naší společností?

Naši investoři Vám přináší jedny z nejlepších podmínek pro poskytnutí individuálního úvěru. Úvěr je poskytován vždy na dobu jednoho roku, kdy je Vám zaručena pevná úroková sazba. Tuto úrokovou sazbu sjednáte před podpisem smlouvy. Ve dvanácti měsíčních splátkách pak splácíte pouze sjednanou část úroku tak, aby byl co nejméně ovlivněn Váš domácí rozpočet. Jistinu a doplatek úroku následně splatíte vždy po uplynutí jednoho roku od sjednání smlouvy o spotřebitelském úvěru. Máte možnost předčasného splacení s dodržením pravidel, která jsme popsaly výše. Náš klient je náš pán, proto vše vyřizujeme velmi rychle a peníze získáte v nejkratší možné době.

Úvěr v bodech

 • Úvěr individuální na dobu jednoho roku
 • Pevná úroková sazba po dobu jednoho roku
 • 12 měsíčních splátek části úroku
 • Po jednom roku splacení jistiny a zbylých úroků
 • Možnost předčasného splacení úvěru

Spočítejte si své splátky

Na našem webu Vám navíc nabízíme skvělou a jednoduchou kalkulačku podnikatelských úvěrů a také hypotéky bankovní.

Férové jednání je pro nás základ

 • Bezplatné konzultace

Naše společnost vyznává férovost při jednání s klientem, proto u nás bezplatně poradíme nejen našim, ale i každému potencionálnímu klientovi. Pokud budete mít jakékoli otázky k individuálnímu úvěru, pravidlům pro jeho sjednání, výši, která je pro Vás vhodná, případně Vás napadne cokoli, s čím si nebudete vědět rady, tak neváhejte a kontaktujte nás. Asi Vás nepřekvapí, že Vaši otázku můžeme konzultovat i s naším právním oddělením, které se vždy snaží najít cestu, jak klientovi s vyřízením individuálního úvěru pomoci.

 • Super rychlé jednání a poskytnutí financí

Vnímáme vždy potřeby našich klientů, proto rozumíme, že dnešní doba přináší mnohé peripetie, kterých se Vás budeme snažit ušetřit. Umíme zařídit sjednání individuálního úvěru spolu se všemi náležitostmi prostřednictvím internetu. Tím Vás ušetříme od dlouhých návštěv v naší kanceláři. S tím úzce souvisí super rychlá schopnost našich investorů Vám převést zapůjčené peníze individuálního úvěru na účet do druhého dne. Jediné, co budete muset, je doložit nám veškeré požadované doklady a dokumenty. Malým úskalím může být banka, u níž máte založen účet, ale nebojte se, rychlost převodu peněz se tímto většinou nezpomalí.

 • Vynikající úroková sazba

Naše férovost je umocněna i velmi nízkou úrokovou sazbou u individuálního úvěru od našich investorů. Díky tomu se Vaše měsíční splátka bude pohybovat ve výši, kterou bez větších problémů zvládnete uhradit, a to bez obav o Vaše měsíční domácí výdaje. Zásadní je pro Vás i možnost bezúročného splacení úvěru. A to úplně nejlepší, v případě, že se Vaše splátka opozdí, tak její zaplacení budete opět řešit individuálně. Vaše bezpečí, naše povinnost.

Poskytneme Vám bezpečí a jistotu, kterou oceníte v každé vteřině, kdy se o Vás budeme starat. Smlouva od poskytovatele Vám bude předložena a vysvětlena, tato je vždy srozumitelná a vždy bud k dispozici vysvětlení bodů, které by Vám nebyly jasné. Individuální úvěry, jsou vhodnou volbou. Pokud usoudíte, že právě tato forma „nebankovní hypotéky“ je tou pravou, která nemusí být použita jen na bydlení, pak neváhejte, jsme tu pro Vás.Jak vám tento úvěr pomůže?

 • Jedná se o bezúčelový úvěr se splatností do jednoho roku.
 • V měsíčních splátkách splácíte jen část úroku tak, abyste měli co nejmenší zatížení při následném řešení Vaší finanční situace.
 • Zbylá část úroku se každý měsíc přičítá k vypůjčené finanční částce a platí se společně s jistinou nejpozději do jednoho roku od poskytnutí bezúčelového úvěru.

Rozhodli jste se pro tento druh úvěru?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám úvěr pomůže?

 • Úvěr můžete využít na řešení jakékoli finanční situace – je opravdu na cokoliv.
 • Stejně jako dlouhodobý úvěr, i úvěr na cokoliv můžete kdykoliv bezúročně doplatit– vrací se pouze půjčená částka a neplacená část úroku do doby splacení.
[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right