Krátkodobý úvěr
Nebankovní hypotéky / Krátkodobý úvěr
Krátkodobý úvěr

Krátkodobý úvěr pro každého

Přišel konec měsíce, který Vám přinesl neskutečně vysoké výdaje, a Vy nevíte, kde vezmete prostředky na zaplacení dalších nároků Vaší rodiny než Vám přijde výplata? Pak právě Vám poslouží možnost, kterou nabízí naše společnost, tedy krátkodobý úvěr. Půjčíme Vám chybějící prostředky na férový úrok.

Třeba na dovolenou tak, aby si rodina užila společných chvil a vy se tak stihli patřičně zregenerovat než nastoupíte zpět do práce. Nebo Vám poskytneme úvěr na pokažený spotřebič v domácnosti, který je třeba opravit nebo dokonce vyměnit. A co teprve, když budete moci dětem díky nám nakoupit mnohé vánoční dárky, které rozjasní jejich tvářičky. To vše a ještě mnohem víc Vám nabízíme v naší krátkodobé půjčce. Peníze na na účet přijdou velice rychle.

Krátkodobý úvěr: o co se jedná?

Krátkodobý úvěr je charakterizován menším úvěrovým rámcem, což znamená, že jeho výše dosahuje maximálně několika stovek nebo tisíc korun za podmínky, že ho splatíte za krátkou dobu. Zároveň jde o úvěr, který je třeba splatit ve velmi krátké době. V reálu může jít o následující typy úvěrů – kontokorent nebo kreditní kartu, krátkodobé SMS půjčky nebo krátkodobý úvěr s individuálně nastavenými parametry, který Vám nabízíme pouze my. Úvěry jsou vhodné při nedostatku finančních prostředků a do doby než vám přijdou peníze.

 • Kreditní karta a kontokorent

Kreditní karta a kontokorent s sebou přináší zcela zásadní výhodu, kterou je možnost opětovného čerpání. Pro klienta to znamená, že jakmile částku doplatí, tak si může půjčit znovu. S „kreditkou“ je navíc většinou spojeno i období, které Vám zaručuje neúročení půjčky ze strany banky. Tato bonifikace se však týká především bezhotovostních plateb, ke kterým je kreditní karta prvotně určena. Výše kontokorentu je sjednána většinou s bankovním úředníkem při zřízení Vašeho osobního účtu a podléhá určitým pravidlům a předpokladům, což pro Vás může znamenat, že ne vždy Vám výše domluveného kontokorentu postačuje.

Výhody kreditních karet a kontokorentu

 • Dostupnost – kreditní kartu a kontokorent má dnes téměř každý člověk, který si založil účet u libovolné banky. Dalo by se zjednodušeně říci, že obě varianty krátkodobé půjčky jsou lidem k dispozici prakticky nepřetržitě.
 • Rychlost – v době internetového bankovnictví a kreditních karet ve Vaší peněžence máte úvěr dostupný prakticky během jediné vteřiny. To může být velkou výhodou, ale pozor vždy byste měli myslet na to, zda budete schopni vše v termínu splatit.
 • Krátkodobé SMS půjčky nebo online půjčky

Krátkodobé SMS půjčky Vám umožní nevázat se ke kreditní kartě či kontokorentu. Ale jen za podmínky, že Vám postačí půjčka v maximální výši 10.000 Kč. Tento typ krátkodobého úvěru zpravidla nabízí specializované nebankovní obchodní společnosti. Velmi zajímavé je jeho propojení s internetem, díky tomu lze vyřídit půjčku a úvěry z pohodlí domova. Zásadní výhody shledáváme:

 • dostupnosti úvěru – k jeho získání Vám stačí několik málo kliknutí.
 • neprověřování registru dlužníků – věřitel si o Vás nebude zjišťovat žádné negativní informace typu Vašeho předchozího zadlužení.
 • nepotřebnosti doložení potvrzení o výši příjmů – vzhledem k nižší výši půjčky na ni dosáhne každý, přičemž poskytovatel po Vás nebude vyžadovat potvrzení o výši příjmu, které byste možná složitě získávali od Vašeho zaměstnavatele.
 • Nulové vyžadování ručení – a to je to nejlepší, nebudete potřebovat zastavovat svůj majetek.

Navíc prostředky budete mít na účtu již během několika málo minut po schválení a podpisu smlouvy o úvěru. Malým zádrhelem jsou vyšší fixní (neměnné) poplatky za poskytnutí úvěru. Ty jsou stanoveny zákonem a navazujícími vnitřními předpisy bankovní a nebankovní instituce.

 • Náše skvělá krátkodobá půjčka

Krátkodobý úvěr, který poskytuje naše obchodní společnost, má celou řadu výhod. Samozřejmostí je rychlé vyřízení, díky kterému se lze rychle dostat z problematické situace. Dále se postaráme o Vaši bezpečnost a budeme diskrétní. Další obří výhody spočívají v:

 • Doba splácení – natažení možnosti splácet krátkodobou půjčku až po dobu 6 měsíců
 • Garance pevné úrokové sazby mezi 12-32% p.a. podle výše poskytnutého úvěru
 • Nulové splátky během doby, na kterou je půjčka poskytnuta
 • Stanovení pevného termínu pro splacení půjčky i úroku dle přání klienta

Jak si vybrat půjčku, která přijde velice rychle na Váš účet? U nás je to opravdu jednoduché a zvládne to úplně každý, tak neváhejte a obraťte se na nás a my Vám pomůžeme překlenout někdy i velmi dlouhé období bez finančních prostředků do Vaší výplaty. Naše půjčka vám pomůže.

Kouzlo naší půjčky

Krátkodobé úvěry ve srovnání s ostatními skýtají pro klienty velké množství výhod, ale tím největším „kouzlem“ je jednoduchost a to ve všech ohledech srovnávání. Trh je přesycen velkým množstvím nabídek půjček a úvěrů s dlouhou nebo ještě delší dobou splatnosti, kdy si klient může půjčit horentní částky od bankovní nebo nebankovní instituce. V dnešní době však klienti velmi často potřebují menší finanční prostředky získat rychle, tedy bez zbytečných průtahů, dokládání dokumentů a lustrace ze strany bank. Právě proto je tu půjčka, které si za cíl klade pomoci lidem v případě běžných životních situacích.

Nejčastější využívání krátkodobých úvěrů

Krátkodobý úvěr se může stát Vaším velkým pomocníkem a přítelem pro překlenutí mnoha běžných životních situací, do kterých se dostanete v případě smůly nebo náhody. Pojďme si některé z nich popsat:

 • Chybějící peníze před výplatou – Vaše poslední výplata byla příliš malá a nepokryla náklady na běžný život v daném měsíci a Vy se týden či dva před další výplatou dostáváte do zdánlivě neřešitelné situace, kdy možná nebudete schopni uhradit běžné náklady na potraviny? Jak získat finance? Právě tehdy jsou vhodnou odpovědí krátkodobé úvěry, které Vás ze situace dostanou.
 • Nečekané výdaje v domácnosti – Říkáte si, že máte neskutečnou smůlu, v jednom měsíci musíte zakoupit novou pračku i ledničku, protože obě „vyplivly“ najednou? Vaše finanční možnosti však nepostačují, přesto nechcete, aby se Vám potraviny kazily, resp. vaše děti chodily do školy špinavé? Jak to vyřešit? Řešením je opět krátkodobá půjčka za férový úrok, která Vám pomůže situaci vyřešit. Vše bude zas tak jak má být!
 • Nedostatečné zdroje na zaplacení dovolené – celý rok pracujete a dřete. Rozhodli jste se pro odpočinek u moře v zahraničí nebo v naší krásné vlasti? Bohužel podobně jako mnozí zjistíte, že pracujete jen pro to, abyste zaplatili výdaje. Váš bankovní účet je prázdný. Ale nezoufejte! Bude líp. Jsme tu opět pro Vás a rádi Vám na dovolenou poskytneme náš úžasný úvěr krátkodobě, kterým tak naplníme prázdný účet. A konečně budete moci být na zasloužené dovolené.

Mohli bychom popisovat mnohé další možnosti, kdy jsou pro Vás krátkodobé úvěry nejlepší volbou. Přiznejme si však, že tato forma půjčky přijde vhod úplně všem, kteří potřebují okamžité peníze, ale nechtějí se zadlužovat na delší dobu.

Poskytnutí u nás

Poskytnutí krátkodobého úvěru probíhá za nejlepších podmínek a v nejkratší možné době. Prvním krokem, který podstoupíte, bude vyplnění online žádosti. To trvá asi nejdelší dobu, ale nelekejte se, jde opravdu pouze o pár minut. Po odeslání žádosti bude Vaše půjčka schválena a vyřízena během chvilky. A na Vašem účtu se peníze od nás objeví do několika minut. Jen v málo případech posouzení žádosti trvá déle, což znamená, že klient získá prostředky do několika hodin. I z naší strany jsme nuceni Vám k půjčené částce připočítat fixní poplatky, které jsme stlačili na nejnižší možnou úroveň. Tyto poplatky však splatíte až spolu s půjčkou.

Pro koho je náš úvěr?

Krátkodobý úvěr je vhodný pro většinu lidí, protože v sobě nezahrnuje dlouhé čekání na finanční prostředky. Peníze můžete mít na svém účtu prakticky ihned. Z naší strany tento typ úvěru doporučujeme:

 • Lidem, kteří nemohou splácet své úvěry – půjčili jste si u několika institucí a nejste schopni s výší Vašich příjmů splácet dlužnou částku, pak Vám pomůžeme naším krátkodobým úvěrem a zajistíme Vám čas na naspoření dostatečného množství prostředků na umoření dluhu.
 • Všem, kteří potřebují okamžitě finanční prostředky – vznikl Vám problém a Vaše kapsa i bankovní účet zejí prázdnotou. Pak se obraťte právě na nás, jsme ochotni Vám pomoci tak, aby se Váš domácí rozpočet opět zotavil.
 • Těm, kteří jsou si jisti, že nejdéle do šesti měsíců vrátí celou zapůjčenou částku spolu s úrokem – krátkodobá půjčka je skvělou možnosti pro ty, kteří vědí, že problém vznikl pouze na přechodnou dobu a jsou si tak jisti, že budou schopni nejdéle do šesti měsíců uhradit dluh i s úrokem.
 • Lidem, kteří mohou půjčku zajistit např. nemovitostí – ani u nás však není povinnost úvěr zajišťovat zastavením nemovitosti, z toho strach mít nemusíte. Přeci je naprosto nelogické a neférové, když po Vás banky chtějí zástavu i na takto malé zapůjčené prostředky. Můžete tak být bez obav.

Závěrem

Volba krátkodobého úvěru od naší společnosti je skvělou možností, která Vám poskytne několik tisíc korun v případě nedostatku financí. Lze tak překlenout problematické období a neutrpí tak Vaše životní úroveň. Navíc se neuvážete se splácením dlužné částky a úroku na několik let, ale vše splatíte nejdéle po šesti měsících od podpisu smlouvy.

Prostředky na vašem účtu budou doopravdy rychle – na bankovní účet přijdou do několika hodin.

Jsme nebankovní institucí, která se krátkodobými půjčkami zabývá již několik let. Naše zkušenosti se snažíme realizovat vždy tak, abychom byli velmi blízko Vám klientům a nabízeli tak skvělé služby. Našimi hlavními cíli jsou rychlost a vstřícnost, druhá zmíněná se projevuje především v naší ochotě vyhovět Vám téměř vždy a respektovat Vaše přání. Potřebujete-li nebankovní „rychlou“ půjčku, pak jsme pro Vás jasnou jedničkou, tak na nic nečekejte a přijďte za námi. Od podpisu smlouvy vás dělý už jen pár malých kroků.

Využijte naší služby a informujte se u našich proškolených konzultantů nebo samostatně vyplňte jednoduchou online žádost.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ SPLÁTKY


Jak vám úvěr pomůže?

 • Je rychlý a bezpečný.
 • Doba, na kterou úvěr poskytujeme, může být  do 6 měsíců.
 • Pevná zápůjční úroková sazba v rozmezí 12%-32% p.a.
 • Během této doby neplatíte žádné měsíční splátky.

Rozhodli jste se pro krátkodobý úvěr?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám krátkodobá půjčka pomůže?

 • Během doby trvání úvěru se úrok přičítá k půjčené částce a platí se společně s jistinou při doplacení úvěru.

Chcete krátkodobý úvěr?

Zadejte číslo a my Vám zavoláme
+420