Nebankovní hypotéka
Nebankovní hypotéky / Nebankovní hypotéka

Žádost v bance Vám nevyšla? Přemýšlíte, jak svou situaci nejlépe vyřešit? Už jste slyšeli o nebankovních hypotékách? Že ne? Pak čtěte dál!

Zastihly vás nečekané výdaje a vy nevíte, jak je všechny poplatit? Chcete si pořídit byt nebo si koupit vybavení do nového domu? Ať už potřebujete finance na cokoliv, pamatujte, že se vždy můžete obrátit na nás!

Když potřebujete peníze, první, co vás napadne je s největší pravděpodobností banka. Toto řešení doporučujeme, pokud je však možné. Banky se musí řídit jasně stanovenými pravidly. Jejich povinností je přísně zkoumat vše z bankovních i nebankovních registrů a posoudit vaši bonitu, ať už jste podnikatel nebo zaměstnanec. Zkoumají příjmy, výdaje, věk, platební historii a další faktory.

Pokud bance z jakéhokoliv důvodu nevyhovujete, pak Vám může úvěr zamítnout, navíc se přesný důvod zamítnutí často nedozvíte.

Co ale v takové situaci dělat? Doporučujeme se obrátit na seriózní nebankovní společnost.

I v nebankovním sektoru platí určitá pravidla. Nejsou vždy tak striktní jako u bank.

Jaké jsou hlavní rozdíly mezi nebankovními hypotékami?

Nebankovní hypotéka poskytovaná jako podnikatelský úvěr je limitovaná víceméně jen hodnotou Vaší nemovitosti, obvykle se dá získat až 70% hodnoty nemovitosti se splatností až 30 let.

Získat ji může podnikatel, začínající podnikatel, nebo i jiná podnikající osoba, které poskytnete jako ručení svoji nemovitost.

Tato nebankovní hypotéka toleruje zápisy v bankovních, nebankovních registrech a neprověřuje vaši bonitu, nemusíte dokládat Vaše příjmy ani daňová přiznání.

U spotřebitelských úvěrů opět nevadí záznamy v registrech, nicméně je potřeba mít pravidelný příjem, v případě prodeje nemovitosti, ani tento není nutností.

Bance trvá obvykle vyřízení hypotečního úvěru i několik týdnů až měsíců, zatímco u nebankovní společnosti můžete mít peníze na svém účtu už za několik dnů.

Nikam nemusíte chodit! Ano, u nebankovní společnosti si úvěr sjednáte online z pohodlí svého domova.

Vyplníte žádost a odešlete. Pak už jen čekáte, než se vám ozve náš pracovník, který s vám probere všechny dostupné možnosti.

Zaujala vás nebankovní americká hypotéka? Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás! Pamatujte, že naše služby jsou tu vždy pro vás!

Shrnutí hlavních výhod podnikatelských úvěrů poskytovaných jako nebankovní hypotéka:

-Splatnost až 30 let

-Získat můžete až 70% hodnoty nemovitosti

-Rychlé vyřízení – peníze do 24 hodin

-Tolerance záznamů v registrech bankovních, nebankovních

-Bez nutnosti dokládat příjmy a výdaje

-Vhodné i k vyplacení exekuce, dluhy Finančního úřadu apod.[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right