Podnikatelský úvěr
Nebankovní hypotéky / Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr

Přišel den s velkým Dé a s ním i Vaše rozhodnutí začít podnikat. A najednou jste si uvědomili, že budete potřebovat na začátek byznysu určitý kapitál. Nebo jste se ve Vašem rozjetém podnikání dostali na rozcestí, jehož směr může být rozvoj firmy, zlepšení technologií výroby nebo její rozšíření a jediným problémem je nedostatek peněz? Řešení je jednoduché, využijte naši nabídku. Podnikatelská půjčka pomůže rozběhnout Vaše podnikání nebo podpoří jeho vývoj, a tedy i Váš následný větší zisk.

Pro koho je tato půjčka?

Podnikatelská půjčka doplňuje nabídku bankovních i nebankovních půjček a dává Vám možnost dosáhnout na finanční prostředky určené na podnikání. Podnikatelský úvěr a jeho čerpání je umožněno pouze osobám či firmám s přiděleným identifikačním číslem (IČ) a s oprávněním podnikat v České republice. Dle účelu, pro který si podnikatel chce peníze půjčit, je můžeme rozdělovat na investiční a provozní. Zvláštním typem úvěru pro podnikatele je úvěr se zárukou Evropského investičního fondu (EIF). Navíc banky exkluzivně pro podnikatele nabízejí produkty typu vyšších kontokorentních úvěrů nebo kreditních karet, jejichž nastavení je ušito přímo na míru danému podnikateli.

 • Investiční úvěry

Investiční půjčky jsou určeny těm, kteří si za cíl kladou rozšířit své podnikání. V reálném životě podnikatele jde především o:

 • nákup nových strojů nebo technologií
 • nákup, výstavbu či rekonstrukci nemovitosti

U investičních úvěrů je nastavena delší doba splatnosti, protože bývají vyšší, zpravidla jde o 15-30 let. Vzhledem k délce, po kterou klient úvěr splácí, dokáží banky i nebankovní instituce nastavit přijatelnou (nižší) úrokovou sazbu. Podmínky pro sjednání investičního podnikatelského úvěru nastavuje každá z bank individuálně.

 • Provozní úvěry

Provozní úvěry jsou často vyhledávané, protože pomáhají podnikatelům financovat běžný každodenní provoz firmy. Tento typ úvěru je možné využít na:

 • nákup materiálu nebo zboží pro předzásobení firmy
 • zafinancování provozu výroby

Zajímavostí pak je, že provozní půjčky pro podnikatele bývají neúčelové, tedy banky po Vás nebudou vyžadovat přesný popis využití půjčených prostředků a v některých případech není třeba ručit majetkem.

 • Úvěry se zárukou Evropského investičního fondu (EIF)

EIF řadíme mezi úvěry, které mohou získat malé a střední podniky, které zaměstnávají maximálně 250 zaměstnanců, a jejich roční obrat dosahuje do výše 1,3 miliardy. Patříte mezi ně? Pak můžete získat úvěr se zárukou Evropského investičního fondu. Výše tohoto úvěru není přesně stanovena a každá z bank si tak volí maximální a minimální částku, kterou podnikateli zapůjčí.

 • Kontokorentní úvěry a kreditní karty

Kontokorentní půjčky pro podnikatele by se svou výší daly zařadit do kategorie provozních. Při sjednávání podnikatelského účtu v bance, Vám bude nabídnuta možnost čerpat tzv. kontokorentní úvěr, jehož hodnota je často o mnoho vyšší než u účtů osobních. U tohoto typu úvěru je třeba dodržet pravidla pro jeho splacení, nejčastěji banky doporučují podnikatelům jednou ročně kontokorentní úvěr splatit tak, aby jim nenaběhly vyšší úroky. U podnikatelských kreditních karet jsou nastaveny zajímavé bonifikace, např. při jejich využívání pro bezhotovostní platby neplatíte žádné úroky atp.

Dodržujeme pravidla – Náš kontokorent pro Vás

Jsme slušnou a férovou společností, proto podnikatelům nabízíme možnost čerpat i u nás kontokorentní úvěr. Znamená to pro Vás to, že Váš účet, na němž jste se dostali na bod mrazu, tzv. nezamrzne. Kontokorent Vám umožní jít na podnikatelském účtu i do mínusu. A protože jsme slušnou firmou, tak Vám nabízíme kontokorent, u něhož platíte úroky pouze z využité sumy peněz, ne z celkové částky, kterou Vám kontokorent poskytuje. Kontokorent je velmi oblíbenou formou úvěru podnikatelů, protože:

 • slouží jako finanční rezerva pro neočekávané výdaje
 • lze z něho nakupovat materiál a nové zboží
 • je využitelný na drobné opravy a úpravy firemních prostor

Naše společnost Vám pro naplnění Vašich podnikatelských záměrů může nabídnout hned několik typů úvěrů:

 • Krátkodobý úvěr

Krátkodobá půjčka u naší společnosti splňuje veškeré parametry, které požadují zkušení podnikatelé. Byť jde o úvěr, díky kterému od nás získáte menší finanční prostředky – řádově několik tisíc korun, tak jej můžete pro podporu Vašeho podnikání velmi dobře využít.

 • Dlouhodobý úvěr

Dlouhodobá nebankovní půjčka, kterou Vám poskytne naše společnost, je pro podnikatele nejlepší volbou. Vzhledem k naší rychlosti a diskrétnosti, získáte větší finanční obnos na podporu nebo založení podnikání v řádů několika dní. Dlouhodobou půjčku poskytujeme na dobu dvaceti let, což pro Vás znamená maximálně 240 měsíčních splátek.

 • Individuální úvěr

Individuální půjčka od naší společnosti nabízí podnikatelům unikátní podmínky, jak podpořit vlastní podnikání. Úvěr poskytujeme vždy na dobu jednoho roku, po který Vám zaručíme pevnou úrokovou sazbu. Tato úroková sazba bude zaznamenána ve smlouvě, kterou pro Vás připravíme. Zásadní je, že ve dvanácti měsíčních splátkách splácíte pouze sjednanou část úroku tak, abyste mohli celou půjčku během roku efektivně vynaložit na své podnikání. Více o možnostech individuálního úvěru Vám přinášíme v sekci Individuální úvěr.

 • Kontokorentní úvěr

Mimo zmíněných, naše společnost nabízí podnikatelské půjčky v podobě kontokorentu. U tohoto typu úvěru i my zachováváme pravidla, která byla zmíněna v předchozích částech, čímž Vám dáváme k dispozici peníze na účet k okamžitému využití. Úrok však platíte pouze z těch peněz, které jste skutečně použili. A právě to Vám umožní mít rezervní peníze na Vaše podnikání stále v dosahu.

Fungování našeho podnikatelského úvěru

Podnikatelský úvěr, který poskytujeme patří mezi nejspolehlivější a nejbezpečnější. Vyznáváme férové a čestné jednání a klient je pro nás vždy na prvním místě. Produkt Kontokorent funguje velmi podobně jako běžné bankovní kontokorenty. Budete tak mít možnost čerpat předem schválenou částku, přičemž veškeré prostředky budete mít vždy po ruce. Samozřejmostí je pro nás placení úroků pouze ze skutečně čerpané částky, se kterou aktuálně disponujete. Navíc úrok nabíhá pouze za konkrétní počet dní v měsíci. Zdá se Vám to skvělé? Ano je to tak – Pro Vaše podnikání Vám takto zajistíme peníze, za které budete platit úrok jen v případě, že je reálně využijete.

Kdo u nás může čerpat podnikatelskou půjčku?

Řada zkušeností naši společnost dovedla k přesvědčení, že zásadní je spokojenost našich klientů, proto doporučujeme čerpání podnikatelské půjčky pro následující účely:

 • Vytvoření finanční rezervy, kterou budete mít neustále k dispozici – asi nejčastější účel využití naší podnikatelské půjčky.
 • Neplacení zbytečných úroků z peněz, které nebyly využity – to je více než lákavé, protože každý z nás si nejspíše klade otázku: „Proč mám platit úroky za něco, co jsem ještě neutratil?“
 • Doplacení celé částky kdykoliv, a to zcela bezúročně – zakládáme si na tom, aby klienti, kteří mají možnost zaplatit celou částku úvěru předčasně, nemuseli platit zbytečné úroky. Půjčka je bez zbytečných úroků.
 • Půjčka na podnikání po neúspěchu u banky – některá pravidla bank Vás bohužel omezují natolik, že na podnikatelskou půjčku nedosáhnete. Nezoufejte, jsme tu pro Vás a věřte, že uděláme vše proto, abychom Vám pomohli.

O úvěr lze mj. žádat, když máte k dispozici nemovitost k zajištění podnikatelského úvěru.

Vyřízení podnikatelského úvěru

Naše společnost je založena na blízké komunikaci s klientem, proto po Vašem online odevzdání vyplněné žádosti o podnikatelskou půjčku ihned voláme a konzultujeme s Vámi Vaše požadavky. Dozvíte se tak nezbytnou porci informací. Náš pracovník s Vámi vybere produkt, který je pro Vás nejvhodnější a obeznámí Vás s našimi podmínkami úvěru (úrokovou sazbou, výší splátky, dobou splácení atp.). V telefonickém rozhovoru se zároveň dozvíte, které dokumenty je třeba zajistit k uzavření úvěrové smlouvy. Po schválení půjčky pro Vás vypracujeme smluvní dokumentaci, kterou spolu s Vámi před podpisem projdeme. Po podepsání smluv Vám vyplatíme dojednané finanční prostředky. Půjčka se dá tedy získat velice snadno.

Vyřízení podnikatelské půjčky v bodech

 1. Odevzdání online žádosti
 2. Telefonická konzultace
 3. Výběr nejlepšího produktu a seznámení s podmínkami čerpání půjčky
 4. Zajištění potřebných dokumentů
 5. Schválení smlouvy a její podpis
 6. Převod prostředků na Váš účet

Věříme ve své schopnosti a dovednosti, a tedy i v produkty, které klientům nabízíme. Zároveň jsme si vědomi, že podnikatelé jsou velmi důležitou skupinou lidí, kteří dávají pracovní příležitost mnoha lidem a v některých chvílích i oni potřebují svou firmu posunout dále nebo dokonce založit firmu novou. Takové aktivity bývají velmi nákladné, a ne každý si může v dnešní době dovolit vytvořit dostatečnou rezervu pro uskutečnění svých plánů. Právě v tu chvíli jsou tu pro vás naše podnikatelské půjčky. Tak se neostýchejte a kontaktujte naše pracovníky, kteří vám sdělí řadu potřebných informací.

Půjčka od naší společnosti vám určitě pomůže.Jak vám podnikatelská půjčka pomůže?

 • Je rychlá, spolehlivá a bezpečná.
 • Produkt Kontokorent funguje podobně jako klasický kontokorent čerpaný u banky.
 • Získáte možnost čerpat předem schválenou částku.
 • Za nečerpané peníze, které však máte kdykoli okamžitě k dispozici, neplatíte nic.

Rozhodli jste se pro podnikatelskou půjčku?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám dlouhodobý úvěr pomůže?

 • Každý měsíc zaplatíte pouze úrok ze skutečně čerpané částky, se kterou aktuálně disponujete, a to pouze za konkrétní počet dní v měsíci.
 • Za peníze platíte tedy úrok pouze tehdy, když je skutečně využíváte.
[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right