Konsolidace půjček
Nebankovní hypotéky / Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Váš život prošel mnoha veletoči, které Vás dovedly na kraj propasti. Už ani nevíte, kterým institucím splácíte své půjčky, a především to nezvládáte finančně? Pak právě pro Vás jsme tu my a nejlépe nastavená konsolidace půjček. Díky nastaveným podmínkám pro sloučení půjček se dostanete ze stresujícího kruhu placení mnoha dlužných částek po celý měsíc. Konsolidace úvěrů Vám umožní platit pouze jednu splátku v jeden den v měsíci a tato částka nebude pouhým součtem Vašeho dluhu a úroků u jiných věřitelů. Poskytovatel Vám ji sníží, protože úroková sazba je více než přijatelná.

Vysvětlení

Konsolidace úvěrů jsou mechanismy pro sloučení Vašich dluhů a závazků z půjček u více věřitelů k jednomu ze stávajících nebo dokonce nově zvolenému. Díky konsolidaci půjček dosáhnete na:

 • lepší kontrolu nad Vašimi závazky – poskytovatel konsolidace vše zařídí za Vás, zjednoduší a sníží Vám objem administrativy
 • výhodnější úrokové podmínky – skvělou možností konsolidace je zisk nižší úrokové sazby
 • omezení správních poplatků – z logiky vyplývá, že každá Vaše dřívější půjčka v sobě mohla nést placení vysokých správních poplatků, po provedení konsolidace budete platit poplatek jeden jediný
 • snížení objemu splátek – spolu s Vaším věřitelem nastavíte objem splátek dle Vašich možností a požadavků

Zjednodušeně lze říct, že konsolidovaná půjčka je zcela novým produktem, z něhož za Vás věřitel splácí původní půjčky u jiných institucí.

Kdy zvolit konsolidaci půjček?

Chyby jsou běžnou součástí našich životů, je však třeba se z nich poučit a neopakovat je. I Vám se mohlo stát, že jste si vypůjčili mnoho relativně malých částek od různých poskytovatelů, jejichž úrokové sazby jsou astronomické. Tento způsob zajištění vlastní životní úrovně Vás dostal do tíživé situace a hrozí Vám i exekuce nebo osobní bankrot? Právě to je poslední možnost, kdy uvažovat o konsolidaci půjček. Poskytovatelé doporučení naší nebankovní společnost Vám v tu chvíli budou k dispozici, naši specialisté Vám nastíní možnosti, domluví veškeré podmínky pro sloučení půjček. A věřte vše bude velmi rychlé a efektivní.

Konsolidace – kde vše pomůže?

Konsolidovat lze prakticky všechny typy Vašich úvěrů a půjček, přestože z nich plynou další závazky. Nemusíte mít obavy, konsolidovat lze:

 • spotřebitelské úvěry
 • hotovostní půjčky
 • kreditní karty
 • kontokorenty

Konsolidace půjček a její výhody

Konsolidace s sebou přináší velké množství výhod, které by dlužníka měly dovést k úvaze, že právě sloučení půjček je to pravé. Podívejme se blíže na ty největší výhody:

 • Zjednodušení platby

Pořízením úvěrů na koupi automobilu, nového vybavení domácnosti nebo dovolené u mnoha věřitelů Vám přidělává vrásky na čele a přestáváte v noci klidně spát. Pak Vám konsolidace úvěrů přináší výhodu v podobě placení jedné platby pouze jedné společnosti.

 • Snížení splátky

Za cíl konsolidace půjček si společnosti kladou i snížení samotné splátky. Klient pak platí menší částku, než tomu bylo při souhrnu všech plateb předcházejících úvěrů. Tímto způsobem je možné ušetřit nemalé finanční prostředky.

 • Individuální nastavení parametrů

Většina poskytovatelů se s Vámi bude bavit o Vašich možnostech splácení konsolidačního úvěru, a tedy Vám dokáže nastavit výši splátek, dobu splácení nebo den pro uhrazení splátky dle Vašich představ.

 • Výpočet konsolidace a srovnání

Nemalou výhodou je možnost předem vědět, zda se Vám konsolidace vyplatí. Také proto existují mnohé finanční stránky, kde najdete kalkulačky, které Vám přesně spočítají prostředky uspořené sloučením Vašich úvěrů.

Nevýhody konsolidace půjček

Nevýhod konsolidace je velmi málo. Některé instituce, které klientovi konsolidaci umožní, z důvodu vlastní ochrany požadují sankce v případě předčasného splacení úvěru. Zjednodušeně lze tedy říci, že nevýhodná je konsolidace úvěrů pro dlužníky, kteří mají stabilní příjem a splácení několika úvěrů jim nečiní obtíže. Těm by konsolidace přinesla pouze administrativní úlevu a snížení správních poplatků, ale v případě předčasného splacení by ušetřené prostředky za zmíněné pravděpodobně „padly“ na zaplacení sankce.

Konsolidace: Kdo ji poskytuje?

Na trhu najdeme mnoho bankovních a nebankovních institucí, které nabízejí klientům konsolidaci úvěrů. Každá z nich se však chlubí jinými podmínkami, které by měl každý klient prostudovat a velmi pečlivě před sloučením zvážit. Podmínky se liší i mezi bankovními a nebankovními společnostmi, přičemž výhodou těch nebankovních je rychlost a získání konsolidace úvěrů bez Vašeho zdržení, protože tolik neřeší bonitu. Lze tak často získat konsolidaci půjček bez nahlížení do registru.

Proces sjednání konsolidace

Proces sjednání konsolidace je sice rychlejší a není požadováno velké množství dokumentů, přesto se při jejím sjednáváním nevyhneme některým dílčím kontrolám ze strany věřitele.

 • Aktuální bonita klienta – zjištění, zda má klient pravidelný a dostatečný příjem a ověření jeho platební morálky.
 • Ověření klientovi finanční minulosti – věřitel je ze zákona povinen si Vás tzv. prolustrovat, což provede nahlédnutím do bankovních i nebankovních registrů a registru SOLUS. Zásadní tady je, aby žadatel o konsolidaci nebyl ve skluzu s některou ze splátek. I tady máme řešení – uhraďte dlužné splátky, počkejte po dobu 2 měsíců a žádost o konsolidaci podejte znovu.
 • Zjištění druhů a počtu úvěrů ke konsolidaci – slučovat lze mnoho druhů úvěrů, od spotřebitelských, přes bankovní, kontokorentní a hypoteční, po dluhy vzniklé na kreditních kartách. Občas bývá problém při snaze sloučit úvěry od menších nebankovních poskytovatelů, které nelze ověřit v registru dlužníků (např. leasingy, větší hypotéky či stavební spoření).
 • Ověření doby splatnosti úvěru – splatnost dluhů určených ke sloučení nesmí být kratší než půl roku, u některých poskytovatelů kratší než 1 rok.
 • Maximální a minimální výše dluhů ke konsolidaci – celková výše nasčítaných dluhů ke konsolidaci se musí pohybovat mezi 50.000-500.000Kč. Některé banky jsou ochotné konsolidovat dluhy vyšší, nejvíce však v hodnotě 2,5 milionu korun.

V případě, že nesplníte podmínky některých bank, pak věřte, že nebankovní instituce mají otevřenější náruč a umožní Vám konsolidovat půjčku, přestože Vaše bonita nebude tak dobrá. Hlavním omezením bude nejen hodnota nemovitosti, ale výše příjmů u spotřebitelských úvěrů.

Jak funguje konsolidace u našich partnerů?

Rozhodli jste se pro konsolidace půjček? I tuto možnost Vám nabízíme. Naše společnost Vám doporučí poskytovatele nabízející exklusivní podmínky s minimální potřebou administrativy. Na druhou stranu i my musíme splnit zákonem dané normy, a proto nejdříve na základě Vaší plné moci zkontaktujeme všechny Vaše věřitele a společnosti, u nichž jste si půjčili peníze. Pak pro Vás vyčíslíme jednotlivé závazky tak, abychom eliminovali Váš stres z mnohého splácení. Navíc za Vás umíme také uhradit veškeré Vaše exekuce, pokud to bude nutné. Podepíšete smlouvu o konsolidaci půjček, čímž budete splácet jednu jedinou splátku, jediné instituci. Nabízíme Vám i možnost refinancovat náš úvěr, a to kdykoli přes jakoukoli banku.

Fungování v bodech:

 • exklusivní podmínky s minimem administrativy
 • plná moc a kontaktování Vašich věřitelů
 • vyčíslíme a necháme doplatit všechny závazky
 • necháme uhradit i Vaše exekuce
 • podpis smlouvy o konsolidaci půjček — jedna splátka, jedné společnosti
 • možnost refinancování

Vyřízení konsolidace

Prvním krokem z Vaší strany bude vyplnění a odeslání žádosti o konsolidace půjček. Tento krok můžete konzultovat telefonicky nebo e-mailově s našimi specialisty, kteří Vám s vyplněním poradí. Po odeslání a vyhodnocení žádosti se Vám ozve náš konzultant, který Vám představí a doporučí veškeré možnosti a vhodné produkty pro vyřešení vaší situace. Konzultant Vám také poskytne veškeré informace k podmínkám a dokumentům potřebným k uzavření konsolidovaného úvěru. Pak Vás čeká již jen vyřízení smluvních dokumentů, které vždy dostanete k prostudování a vždy Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy. A nakonec, pokud budete spokojeni, smlouvy podepíšete a je hotovo.

Vyřízení v bodech:

 • vyplnění a odeslání žádosti o konsolidaci
 • vyhodnocení žádosti a kontakt s konzultantem
 • nabídka řešení konsolidace
 • předání a prostudování smluvních dokumentů
 • podpis smlouvy

Naše společnost si zakládá na férovém jednání. Právě proto pro své klienty poskytujeme bezplatné konzultace ke konsolidaci půjček. Naši konzultanti se Vám budou věnovat dle Vašich potřeb po dobu, která bude pro Vás přijatelná. Protože chápeme, že splácení mnoha úvěrů je stresující, tak je postup vyřízení sloučení úvěrů velmi rychlý a prostředky za Vás zaplatí investor prakticky hned po uzavření smlouvy.

Našich klientů si vážíme, proto se snažíme najít tu nejlepší a nejnižší úrokovou sazbu, která budoucí splátky zlevní. Budete tak mít možnost opět investovat do svých zálib a své rodiny. V neposlední řadě zajistíme Vaši bezpečnost, která je pro Vás velmi důležitá, protože právě pocit bezpečí Vám přinese klid a pohodu do Vašeho života tak, abyste mohli opět nastartovat cestu k lepším zítřkům.

Pokud jste se ještě nerozhodli, tak Vám poradíme, zahoďte nervy z mnoha splátek tím, že nás kontaktujete a my Vám nabídneme to skvělé řešení. Tak neseďte na svém štěstí a nebrzděte svou budoucnost.Jak vám pomůžeme?

 • Nebudete muset ztrácet čas splácením několika věřitelům – zůstane Vám pouze jediný úvěr a jedna měsíční splátka.
 • Snížíte své měsíční výdaje
 • Vše je rychle vyřízené.
 • Poté budete mít svou situaci vyřešenou jediným úvěrem, který budete měsíčně splácet, nebo jej kdykoliv předčasně doplatíte.

Rozhodli jste se pro naši pomoc?

Zavolejte nám na 720 620 320 nebo nám napište!

Jak vám pomůžeme?

 • Nebudete muset ztrácet čas splácením několika věřitelům – zůstane Vám pouze jediný úvěr a jedna měsíční splátka.
 • Snížíte své měsíční výdaje
 • Vše je rychle vyřízené.
 • Poté budete mít svou situaci vyřešenou jediným úvěrem od nás, který budete měsíčně splácet, nebo jej kdykoliv předčasně doplatíte.
[]
1 Step 1
Online žádost
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right